Up… en door!

Het is begin februari als een vrachtwagen vol gloednieuwe Volkswagen Up-jes het Dongense industriegebied Tichelrijt op komt rijden. Op het buitenterrein van Merkx Kozijnen staat het complete team te wachten op de oplegger met bedrijfswagens, die inmiddels hun richting nadert. Het moment van de waarheid.

Merkx | 13-03-2019

Het is begin februari als een vrachtwagen vol gloednieuwe Volkswagen Up-jes het Dongense industriegebied Tichelrijt op komt rijden. Op het buitenterrein van Merkx Kozijnen staat het complete team te wachten op de oplegger met bedrijfswagens, die inmiddels hun richting nadert. Het moment van de waarheid.

‘’Een weloverwogen, veelzijdige beslissing’’, weet Bart van Leijsen te vertellen wanneer hem gevraagd wordt hoe zo’n bedrijfswagen-plan tot stand komt. Bart is bedrijfsleider bij Merkx Kozijnen en werkt inmiddels ruim 2 jaar bij de kozijnfabrikant. Mede dankzij hem beschikt een aantal medewerkers nu over een gloednieuwe Volkswagen Up. ‘’Wij zijn een bedrijf wat voortdurend bezig is met de tevredenheid van ons team, op alle gebieden’’ zegt Bart. ‘’Dit doen we door voortdurend mee te denken in het belang van ons team. Ook door de aanschaf van de ‘Up-jes’ denken we hier een belangrijke stap mee te zetten. Toen de plannen voor de bedrijfswagens bekend werden gemaakt, waren veel van onze medewerkers al snel razend enthousiast. Dat enthousiasme is iets wat we koesteren, en waar we constant naar streven binnen Merkx Kozijnen.’’

‘’Natuurlijk biedt de aanschaf van de Up-jes ons meer dan alleen interne positiviteit. Alle Up-jes zijn voorzien van ons bedrijfslogo. Veel van onze medewerkers zijn woonachtig buiten Dongen, wat ervoor zorgt dat we dagelijks op allerlei locaties een stukje extra marketing in kunnen zetten. We verwachten hiermee een nóg groter bereik te hebben op het gebied van personeels- en klantwerving.’’

Alle auto’s zijn geleverd door Van Mossel Volkswagen. Tevens heeft het Tilburgse autobedrijf alle Up-jes voorzien van reclamestickers. ‘’Een enorm fijne samenwerking. Het was net of de Up-jes hier in Dongen nog even een keer door de wasstraat waren gereden’’, lacht Bart. ‘’In iedere auto lag een paraplu met het logo van Van Mossel erop. Daarnaast hadden de heren van Van Mossel gebak meegebracht met ons bedrijfslogo erop en gezorgd voor de benodigde champagne. Dat is wat je in mijn ogen noemt professionaliteit!’’

Eén team, één taak!
Veel blije gezichten na de overdracht van de bedrijfswagens.
Neem contact op

Deel dit bericht: